Apie paulių pleskovą

Lenktynininkas, turintis ilgametę patirtį auto-kroso, rali-kroso varžybose,  šiuo metu lenktyniaujantis Europos rali-kroso čempionatuose.

P. Pleskovas gimė ir augo Klaipėdoje. Savo sportinę karjerą pradėjo būdamas 22-ejų. Tiesa, nuo keturiolikos jis jau vairavo automobilį ir lenktyniavimo aistrą perėmė iš savo tėčio, garsaus ralio meistro Vlado Pleskovo.

1999 metais pirmą kartą startavo Ford Sierra Cosworth automobiliu Lietuvos autokroso čempionate, iš karto tapo pirmųjų varžybų nugalėtoju, Lietuvos autokroso čempionato prizininku.

Sėkmingas startas leido laipsniškai siekti vis geresnių rezultatų Lietuvos autokroso ir rali-kroso trasose, tačiau taip pat paskatino žengti į aukštesnę lygą – Europos automobilių kroso čempionatą.

Daugkartinis šalies autokroso ir rali-kroso čempionas P. Pleskovas Europos automobilių kroso čempionate pradėjo varžytis 2004 m. ir tapo vieno etapo prizininku. 2005 m. lenktynininkas tapo dviejų etapų prizininku ir galutinėje čempionato įskaitoje užėmė dešimtą vietą. 2006-2007 m. iškovotos penkta ir ketvirta vietos, 2011-2012 m. – „bronzinė“ trečia ir ketvirta vietos. 2013-ieji buvo pašvęsti naujo sportinio automobilio gamybai, 2014-ieji  naujo automobilio bandymams ir pelnyta aštunta vieta. 2015 m. pasiekti patys aukščiausi rezultatai ir iškovotas Europos autokroso vicečempiono titulas.

2016 metais Baltijos sporto komanda startavo Europos autokroso čempionate bei Europos rali-kroso čempionato etapuose.