INFORMACIJA Apie naudojamus slapukus

Kas yra „slapukai“?

„Slapukai“ – tai nedideli iš raidžių ir skaitmenų sudaryti failai, kuriuos mūsų žiniatinklio serveris siunčia į naršyklės slapukų failą jūsų kompiuterio standžiajame diske. Pagrindinis slapukų tikslas – leisti mūsų žiniatinklio serveriui pateikti vartotojui pritaikytus tinklalapius, kurie padeda patogiau naudotis svetaine ir geriau prisitaikyti prie skirtingų vartotojų poreikių.

Kai kurie slapukai padeda užtikrinti svetainės funkcionalumą ir yra suaktyvinami automatiškai, kai tik apsilanko vartotojai. Kai kurie slapukai padeda mums pasiūlyti vartotojui geriausiai jo poreikius atitinkančias paslaugas ir funkcijas, bei pritaikyti jiems savo paslaugą užtikrinant lengvą ir greitą svetainės veikimą.

Kokius slapukus naudoja ši svetainė?

Slapuko pavadinimasDuomenų tvarkymo paskirtisSukūrimo momentasGaliojimo laikas
ses103364912 Turinio valdymo sistemos slapukas, būtinas, kai serveryje talpinama daugiau nei viena svetainė. Apsilankius interneto svetainėje Iki sesijos pabaigos
_ga Analitinis slapukas, fiksuojantis lankytojo veiksmus svetainėje. Apsilankius interneto svetainėje 2 metus
_gat Analitinis slapukas, renka ir saugo informaciją apie vartotojo elgseną. Apsilankius interneto svetainėje pirmą kartą 1 min
_gid Analitinis slapukas, renka statistinę informaciją apie lankytoją (šis slapukas nerenka jokių asmens duomenų, o suteikia kiekvienam vartotojui ID pagal savo unikalią apskaitą) Apsilankius interneto svetainėje 24 val

Slapukų atsisakymas, blokavimas

Daugelis interneto naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Lankytojai savo nuožiūra gali užblokuoti ar ištrinti slapukus ir panašius unikalius identifikatorius, jeigu tai jiems leidžia jų naršyklės ar įrenginio nustatymai.

Vis dėlto, atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad būtinieji slapukai ir analitiniai slapukai yra naudojimosi svetaine sąlyga. Jei atsisakysite šių slapukų, negalime būti tikri, kaip ir ar iš viso veiks mūsų svetainė.

Galite kontroliuoti kitų slapukų naudojimą, pakeitę savo naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos apie tai, kaip pašalinti slapukus, o taip pat kitos naudingos informacijos, susijusios su slapukų naudojimu, galite rasti interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org/.

Visgi, jei atsisakysite ar užblokuosite slapukus ar kitas panašias technologijas, kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos arba jos gali veikti ne taip sklandžiai.