Gausus lietus nesutrukdė Pauliui Pleskovui patekti į pusfinalį.

Praėjusi savaitgalį gausus lietus kėlė įtampą FIA Europos ralio kroso čempionato ketvirtojo Supercars etapo dalyvių tarpe. Garsiojoje Vokietijos Estering trasoje dalyvavo ir Pleskovas Motorsport komanda.

Pirmojo kvalifikacinio važiavimo, pirmajame posūkyje susidūrus Ales Fucik su Jean Babtiste Dubourg, Paulius Pleskovas išsiveržė į pirmąją poziciją it tik po greito J.B. Dubourg džiokerio finišavo antras.

Gausus rytinis lietus Estering trasoje tamo iššūkiu visiems varžybų dalyviams. Trasos paviršius tapo gan klastingas ir kaip daugelis lenktynininkų įvardijo, panašėjo į apledėjusią trasą. Tačiau tai nesutrukdė Pauliui Pleskovui kitose kvalifikaciniuose važiavimuose iškovoti geras pozicijas. Itin sėkmingas buvo ketvirtasis važiavimas, kurio metu išsiveržęs į pirmąją poziciją, joje ir finišavo.

Iki pusfinalių lietus švelnėjo, tačiau įtampa tikrai nesumažėjo. Sėkimingi kvalifikaciniai važiavimai užtikrino vietą pirmajame pusfinalyje ir startą iš penktos pozicijos. Paulius Pleskovas sugebėjęs įveikti sudėtingas sąlygas, finišavo penktoje pozicijoje. 

Pleskovas Motorsport komanda su lenktynininku Pauliumi Pleskovu FIA Europos ralio kroso čempionato ketvirtame etape užėmė 11 vietą ir bendroje turnyrinėje lentelėje išlieka 12 pozicijoje su 20 taškų.

Šiuo metu komanda intensyviai ruošiasi artėjančioms varžyboms Prancūzijoje, o gausaus Lietuvos sirgalių būrio tikisi sulaukti rugsėjo viduryje vyksiančiose varžybose Rygoje, Bikernieki trasoje.