Sėkmė šypsojosi Švedijos Höljes RX trasoje.

Švedijos miškų glūdumoje esanti legendinė Holjes trasa, sulaukianti per 30 000 ralio-kroso gerbėjų jau nuo pirmadienio šurmuliavo nuo gerbėjų ir automobilių entuziastų gausos.  Gerbėjai rinkosi į atokų Holjes miestelį, statėsi savo kemperius, įsikūrinėjo stovyklavietes, šėlo bei su nekantrumu laukė prasidėsiančių šeštojo „WorldRX“ ir trečiojo "Euro RX" etapų. Šie etapai, o tiksliau legendinė etapo trasa, taip pat garsėja ir savo didžiausiu bei garsiausiu tramplinu. Vairuotojai į šuolio sekciją įvažiuoja iš karto po greitosios trasos dalies. Tad iššūkių dalyviams ir vaizdų žiūrovams tikrai netrūksta.

Čempionato dalyvius Švedija pasitiko lietumi. Trasoje superautomobilių klasės dalyviams išvystyti greitį sunkino šlapias gruntas ir slidi danga.  Dėl to dalyviai slydo iš trasos ar tiesiog apsisukdavo joje. Tačiau nepaisant permainingų oro sąlygų, sėkmė šypsojosi Pleskovas Mortorsport komandai.

Po kvalifikacinių važiavimų ir pusfinalių, Paulius Pleskovas prasibrovė į "Euro RX" finalą ir baigė šeštas su techniškai per paskutinį pusfinalį apgadintu automobiliu.

Galutinėje turnyrinėje lentelės Paulius su 12 taškų, užima 12 vietą.